Obchodní podmínky

Minimální objednací množství pletací příze je jedno klubíčko.K cenám pletacích přízí připočítáváme poštovné nebo dopravné dle ceníku. .Objednanou pletací přízi je možno vrátit do 14 dnů bez udání důvodů.V tomto případě bude   zaslána zpět částka uhrazená dobírkou,nebo na účet předem,za zakoupenou přízi. Na zboží je spotřebitelům poskytovaná  záruka  2 roky.V případě uznané reklamace vad je nejdříve plněno bezvadným zbožím se zasláním bez poštovného na adresu zákazníka,případně vrácením uhrazené částky bez odpočtu nákladů na přepravné a poštovné.

Zboží zasílané zpět musí být zasláno v neporušeném stavu tj.zabaleno v původních obalech a páskách.Cenný balík,kterým bude zboží odesíláno zpět musí být pojištěn na hodnotu zpět vraceného zboží.Není přípustné vracet zboží zpět na dobírku.Taková zásilka nebude přijata.K zásilce musí být připojen dopis v obecném znění" Vypovídám jednostranně smlouvu s Vaší firmou..... uzavřenou dne...,objednávka č.,... a vracím zpět zakoupené zboží.Finanční částku v hodnotě vráceného zboží zašlete na můj účet.č......... u banky č...... .Podpis Tiskacím písmem a vlastnoručně.

 

Pokud zákazník způsobí škodu firmě Ariadne např.bezdůvodným nepřijetím či nevyzvednutím zásilky zaslané na dobírku.Je povinen na vyzvání způsobenou škodu nahradit.

 

Výroba je obvykle prováděna v malých partiích,proto doporučujeme vždy objednat s rezervou dostatečné množství.Vyhrazujeme si možnost změnit u nových zákazníků způsob platby .O změně bude zákazník neprodleně informován e-mailem.

Objednávky u nichž je hodnota objednané příze nižší než poštovní,zasíláme výhradně na platbu předem na náš účet 583517/0300.Variabilní symbol je číslo objednávky. Výhradně na platbu předem zasíláme také tzv.pracné objednávky, kde zákazník objednává např.po jednom klubku 10 různých odstínů atp.

Zboží samozřejmě zasíláme i do Slovenské republiky.V tomto případě prosím zvolte "platbu předem cenným balíkem na Slovensko".

Námi uváděný obal výrobku splňuje paragr.4 zákona 477/2001 sb o obalech